آرشیو ماهانه

پربیننده ترین اخبار

پرینتر لیزری بهتر است یا پرینتر جوهرافشان؟
اگر شما هم تاکنون تصمیم به خرید پرینتر گرفته اید، ممکن است برایتان سوال پیش آمده باشد که کدام یک بهتر است، پرینتر لیزری یا پرینتر جوهرافشان.
برترین کارت های گرافیک 2021
در حال حاضر، یافتن کارت گرافیک مناسب که نیازتان را برآورده کند و با بودجه شما همخوانی داشته باشد، کمی مشکل است.
معرفی مادربرد و راهنمای خرید مختصر و کاربردی
مادربرد یکی از قطعات اصلی کامپیوتر است که هر بخشی از رایانه شما به مادربردی که انتخاب می کنید متصل گردیده، و با یکدیگر ارتباط برقرار می کنند ...
معرفی مانیتورهای گیمینگ ایسوس
کمپانی ایسوس یکی از برندهای محبوب و نام آشنایی است که اکثر افراد به دلایل متعددی تمایل دارند که محصولاتشان را از این کمپانی بخرند.
برترین حافظه های SSD بازار سال 2021 - 1400
SSD یا همان درایو حالت جامع، حافظه های بی صدا، سبک، فوق العاده سریع و البته گران قیمت هستند که اکثر کاربران سعی بر جایگزین کردن آنها با HDD ها هستند.

گزارش

معرفی دو مدل کیس حرفه ای و گیمینگ کولرمستر
کمپانی های بسیاری در عرضه قطعات گیمینگ، از جمله کیس، فعالیت دارند ولی از بین این برندها، کولرمستر برندی قدیمی، دوست داشتنی و حرفه ای با محصولاتی متنوع برای گیمرها می باشد.
راهنمای خرید و نکات با اهمیت حین خرید یک قاب کیس کامپیوتر
کیس کامپیوتر یکی از اجزای اصلی کامپیوتر رومیزی است که معمولا کاربران علیرغم کارکرد مهم آن، اهمیت چندانی به آن نمی دهند و معمولا ارزان ترین کیس را مدنظر میگیرند، این امر در برخی مواقع باعث ایجاد مشکلاتی برای کاربر کرده و یا موجب هزینه مجدد میگردد.
راهنمای خرید ذخیره ساز تحت شبکه یا NAS Storage
راهنمای خرید ذخیره ساز تحت شبکه یا NAS Storage، به روز شده سال نیمه دوم سال 2019 و مناسب برای انتخاب NAS یا SAN بهینه در سال 2020 میلادی، شامل نکات اساسی برای خرید یک ذخیره ساز خانگی، شرکت های متوسط، یا شرکت و سازمان های بزرگ و توسعه یافته.
راهنمای خرید مانیتور کامپیوتر
راهنمای خرید مانیتور، به روز شده سال نیمه دوم سال 2019، شامل نکات اساسی برای خرید یک مانیتور عادی، گیمینگ، یا کارکرد تخصصی
طراحی سایت : رسانه گستر © 2002 - 2022