کارت‌های گرافیک RTX 2080 و RTX 2080 Ti ایسوس لو رفتند

در آستانه رونمایی رسمی انویدیا از پردازنده‌های گرافیکی سری RTX 20، کارت‌های RTX 2080 و RTX 2080 Ti ایسوس هم لو رفتند تا علاقه‌مندان به این برند پرطرفدار نیز بی بهره نمانند.
 

ROG STRIX RTX 2080
در مقایسه با مدل فعلی ایسوس چند تغییر به خود دیده است که اولین آنها به محفظه کولر مربوط می‌شود. اما تغییر بزرگ‌تر به فن‌ها مربوط می‌شود که حالا تمامی تیغه‌های آن به یک دایره پلاستیکی متصل هستند. هرچند مزایای این طراحی جدید به روشنی مشخص نیست، اما دست کم می دانیم مشکل شکستن تیغه‌ها بر اثر برخورد با محفظه کولر یا حتی جسم خارجی چون انگشت و کابل‌ها را برطرف می‌کند.

 


سری TURBO RTX نیز تغییر زیادی به خود ندیده‌اند و شاهد همان طراحی همیشگی ایسوس با یک فن نوع دمنده هستیم، با این حال به نظر می‌رسد در پشت فن شاهد نورپردازی LED سفید هستیم.

اما تغییر بزرگ‌تر به سری DUAL مربوط می‌شود که تا پیش از این صرفاً کارت‌های میان رده را در بر می‌گرفت اما حالا برای اولین بار شاهد کارت‌های رده بالا از این سری هستیم. به وضوح ایسوس از حرارت گیر ضخیم‌تر بهره گرفته است تا بتواند به خوبی گرمای پردازنده‌های گرافیکی رده بالا نویدیا را جذب و نهایتاً دفع کند.

منبع: shahrsakhtafzar.com

منبع خبر : shahrsakhtafzar.com
  • 28 مرداد 1397
  • َAghasi - Admin
  • 436
طراحی سایت : رسانه گستر © 2002 - 2020